KM
Soru Sahibi
9 Kasım 2016 00:28

Peniste kızarıklık

Peniste kızarıklık ve kabuklanma... Hocam bir süredir vücudumda kaşıntı vardı idrar ve kan tahlili yaptırdım herhangi bir şey çıkmadı ilaç kullandım kaşıntım neredeyse bitti ama penisimin baş kısmında kızarıklık var ve kabuklanma oluştu herhangi bir ağrı yok sizce ne olabilir ve hangi bölüme gitmeliyim. .

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Selçuk Sarıkaya
Üroloji , Androloji

Cinsel yolla bulaşan bir hastalık olabileceği gibi sistemik bir cilt hastalığı da olabilir. Dermatoloji veya üroloji bölümüne muayene olarak ayrıntılı incelenmesini gerekirse tedavi düzenlenmesini öneririm. Saygılarımla

3 Aralık 2016 12:56