OM
Soru Sahibi
26 Aralık 2013 01:38

peniste egrilme

merhaba burak bey esim 57 yasinda penisinde 3 yil kadar once bir egrilme farkettik,gecen sure icerisinde oldukca ilerledi daha once bir uzamna gitmisdik sorunumuz yeni basladigi icin tek cozum amaliyat, fazla sikinti vermiyorsa tavsiye de etmem dedi ama su an esim oldukca rahatsiz bazan iliski sirasinda zorluk yasiyoruz ve birkac defadir bosaldiginda spermle birlikte kan goruyoruz ve endiselenmeye basladi.sizden rica ediyorum konumuz hakinda bize bir fikir verirmisiniz? ne yapmamiz gerkiyor?.simdiden her sey icin cok tesekkur edeyor saglik dolu gunler diliyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Penis eğriliklerinin derecesi önemli. Burada cinsel ilişkiye müsaade edip etmemesine göre ameliyat kararı verilir. İlaç tedavileri uygulanabilir. Kan gelmesinin bununla alakalı bir durum olduğunu sanmam. Ancak yine de bir sperm testi yaptırsın. Ve bir Ürolog arkadaşıma değerlendirtsin... Geçmiş olsun

27 Aralık 2013 14:14