ÇK
Soru Sahibi
28 Şubat 2017 11:14

Peniste damarlanma,Hassasiyet,İğne batma hissi

Hocam iyi günler.Glans bölgesinde ve oranın hemen altındaki sinirlerin toplandıgı bölgede deri yüzeyinde kılcal damarlar gözüküyor.Bazen yürürken iğne batma hissi gibi batıyor.Ayrıca boydan boya uzanan büyük bir damar var ele geliyor fakat yapısı sert değil,yumuşak.Muayene oldum doktor kafana takma dedi bir şey yok dedi.Damar iltihabı veya penil mondor olabilir mi.Krem vs kullanmak fayda eder mi.Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Kaan, Söylediğin şeyler tamamen doğal şeyler. Endilşelenme Yinede kafana takacaksan seni bekliyorum. Bu arada Benim Telefonum *** *** ** 38 Gelmek isterseniz mutlaka asistanımdan randevu alın. Bilgilenmek amacıyla www.yasarozgok.com u ziyaret edebilirsiniz. Geçmiş olsun

13 Mart 2017 17:16