KB
Soru Sahibi
11 Temmuz 2016 09:04

penis üstünde sivilce tarzı çıkıntılar

Hocam merhabalar, yaklaşık 1-2 ay önce penisimde toplu iğne kadar ucu beyaz yağ gibi sivilce tarzı birşey çıktı pek umursamadım, bir kaç tane daha çıktı etrafında ve yaklaşık 3-4 ay önce bi cinsel birlikteliğim oldu. Ağrı kaşıntı yok herhangi bir hastalık belirtisi olabilir mi? İlgi alanı yanlıs olduysa kusuruma bakmayın.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Burak,geçmişte şüpheli ilişki olduğu için mutlaka bir üroloji uzmanı ile görüşmelisin Bu arada Benim Telefonum *** *** ** 38 Gelmek isterseniz mutlaka asistanımdan randevu alın. Bilgilenmek amacıyla www.yasarozgok.com u ziyaret edebilirsiniz. Geçmiş olsun

11 Temmuz 2016 14:02