ka
Soru Sahibi
5 Ocak 2016 21:32

penis sorunu

Merhaba doktor bey küçük yaşlarda mastürbasyon yaparken penisimden ses geldi ve hemen söndü. Penisimde biraz sola doğru yamukluk var bunun sebebi nedir ? İleride çocuk sahibi olmama engel olur mu ? 2.sorum 20 yasindayim penisim sönükk halde 4 - 5 cm ereksiyon halde 10 - 11 cm sanırım kalinlik ne kadar bilmiyorum. Bu boyut normal midir? Penisimi uzatabilir miyim ? Cevap verirseniz sevinirim . Simdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Alican, .Halen ereksiyonuın olduğuna göre normal. kırılma olmamış demektir. Penis boyutu normal Bu arada www.yasarozgok.com dan da bilgi alabilirsiniz. Geçmiş olsun Prof Dr. Yaşar Özgök President of Joınt Turkish Board of Urology TÜYK Başkanı TRT Avaz Doktor Özgökle Sağlık.Program sunucusu

6 Ocak 2016 18:04