SB
Soru Sahibi
2 Ağustos 2017 23:21

penis sorunları

merhaba hocam 23 yaşındayım penisim sertleşme sorunu çekiyorum ve birlikte olduğum kişilerden gram zevk alamıyorum ve ilişki sırasında yarıda penisim sertliğini korumadan sönüp kalıyor neyse ürolojiye gittim kan tahlili tuttu hersey normal ama beyindeki bi hormon görevini tam olarak yapmıyor beni endokrinolojiye gönderdi oda kan tahlili tuttu her sey normal cıktı. sonra üroloji doktorum yapacak bir sey yok dedi hersey pozitif ve bu sıkıntıyı yasıyorum bu arada 2 yıla yakındır psikyatriye gidiyorum paxera adında bir ilaç kullanıyorum onunda etkisi varmı hocam bana bi yol gösterin tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Yaşınız genç. Muhtemel psikolojiktir. Tedavi düzenlenmiş ama belki ek tedaviler önerilebilir. Tahlillerinizle beraber yeniden bir üroloğa görünün. Destek tedavisi verilebilir.

3 Ağustos 2017 07:40

Yaşınız genç. Muhtemel psikolojiktir. Tedavi düzenlenmiş ama belki ek tedaviler önerilebilir. Tahlillerinizle beraber yeniden bir üroloğa görünün. Destek tedavisi verilebilir.

3 Ağustos 2017 07:41