Ek
Soru Sahibi
11 Haziran 2017 12:05

penis sıkmak

Hocam kolay gelsin ben 27 yaşında bir erkeğim size bir sorum olacak ben boşalırken biraz penismi sıktım az boşaldım bi defa oldu bunun zarari varmidir.. Erken boşalmaya lustral ilacinin etksi olurmu Sevglimle konuşuncada islanma oluyor bununda bir zarari varmidir

3 cevap
Cevaplar (3)

Penis Sıkma hareketini sık yapmamanızı öneririm, bir defa ile de herhangi bir sıkıntı olmaz. Erken boşalma sorusuna gelecek olursak, Lustral gibi antidepresan ilaçların yan etkisi olarak boşlama problemlerine de iyi geldiği görülmüştür. Son olarak bahsettiğiniz ıslanma durumu ise, cinsel uyaran sonrası boşalma öncesinde zevk suyu diye adlandırılan bir durum. Zararı yoktur aksine normal oldugunuzu gösterir.

28 Haziran 2017 11:45
Ek
Soru Sahibi

Lustral ilac kullanmamin zarari olmaz demi hocam ikinci sorumda bu islanma bazen cok oluyor pantololdan dışarı bile sızıyor

28 Haziran 2017 12:03

Her ilacın yan etkisi vardır Cinselliğinize bir zararı olmaz ıslatan sıvı şeffaf renksiz ve yapışkan ise normaldir. daha sık ilişkiye girmeyi ve masturbasyonu gerektirir.

28 Haziran 2017 15:22
Ek
Soru Sahibi

İslanma su renginde salya gibi.bide Hocam islanmanin aşırı olmasi normalmi peki

29 Haziran 2017 14:35

Islanmanın olması normal, miktarı ise ilişki sıklığınız ile ilişkili. Bu nedenle cinsel ilişki ve/veya masturbasyon sıklığınızı artırmanız gerekiyor. Hala devam ediyorsa ileri inceleme gerektirir

30 Haziran 2017 11:36