SM
Soru Sahibi
25 Mayıs 2017 18:26

Penis damarlarinda zarar

Merhaba ben 18 yaşíndayim. Internetteki penis buyutme yontemlerinden yaptim birkac ay once ( penis sonukken basinin hemen altindan tutup ileriye cekmek) yaptiktan sonra penisim bir hafta kalkmadi. Bir hafta sonra kendine geldi ama cok cabuk sönüyor ve hala da devam ediyor bu. Ve penisimde morarmiş, yesil renktr damarlar cok fazla belirginlesti. 4 gun sonra randevum var ama gorusunuzu merak ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu tarz ilaçların kullanımını önermiyoruz Geçici ve kalıcı sertleşme bozukluklarına neden olabiliyor. Ürolojik muayene yapılarak bahsettiğiniz renk değişikliklerinin görülmesinde fayda var

26 Mayıs 2017 16:21