ya
Soru Sahibi
22 Ekim 2013 00:33

penis başında sürekli yanma

ıyı geceler hocam sıze bır sorum olacaktı bundan 1 ay once esımle ılıskıye gırdıkten sonrakı sabah sıkayetım olmaya başladı. sabah ıdrarım bulanıktı ardından penıs basında yanma başladı ve hala suruyor idrarımı yapsamda yapmasamda sureklı yanma devam ediyor uc kısmına dokunduğumda agrı artıyor sankı ıcınde bırsey varmış gıbı. ılıskıde bulunurken esımde beyaz peynırımsı akıntı vardı sanırım vajınıt rahatsızlığı acaba bu mantar enfeksıyonu bana bulasmıs olabılır mı suan penıs uç kısmının ıcı cok kızarık et ve noktalar var bırde penıs ıncılerının olduğu yerde ıkı tane nokta belırdı acaba mantar enfeksıyonu olabılır mı

1 cevap
Cevaplar (1)

Büyük ihtimalle sizde de mantar olmuş. Bir cilt hekimine başvurarak alacağınız ilaçlarla hızla iyileşirsiniz. Geçmiş olsun.

26 Ekim 2013 11:51