NA
Soru Sahibi
25 Temmuz 2015 02:01

Pectus carinatium

Selam hocam. 19yasim var gogus kafesimde cikiklik var ve bu beni rahatsiz ediyor. Ergenlik doneminde ortaya cikti ama cok onem vermiyordum o zamanlar. Boksla ugrastigim icin ameliyat istemiyorum zaten ailemde istemiyor. Ama korse kullanmak istiyorum sizce gogusum duzelirmi korse kullanirsam? Ben Bakude yasiyorum ama burada carinatium korsesi yok sanirim Turkiyeden sifaris mumkunmu? Onceden tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sina Ercan
Göğüs Cerrahisi

Bu konuda daha iyi bilgi almak için Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı ile temasa geçebilirsiniz.

26 Temmuz 2015 10:00