çf
Soru Sahibi
20 Temmuz 2014 05:05

parmağımda şişlik oluşdu tedavisi nedir

Parmağımın elime birleştiği yerde iki gündür kemiksi bir şişlik var dokunduğumda ağrıyor sebebi nedir tedavisi nedir teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Taçkın Özalp
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Paramağınızdaki şişlikler genellikle farketmediğiniz bir zorlamadan olabilir. Romatizmal şikayetleri, enfeksiyonu da gözden kaçırmamak gerekir. Ancak hemen telaşa da kapılmamak lazım. Bazen nedensiz olarak başlayan şişlikler yine kendiliğinden sonlanabilir. Uzun sürmesi durumunda bir ortopedi doktoruna başvurup tetkiklerin yapılmasında fayda olur. Geçmiş olsun

21 Temmuz 2014 14:05