DN
Soru Sahibi
12 Şubat 2017 01:15

Parkinson hastalığı

Aycan hanım,ben parkinson hastasıyım sag kolum titriyordu.bacagıma geçti. Kasıgımda sızlamada var ve ritim bozukluğu yaşıyorum yürürken.bunu önlemenin çaresi yok mu.ilaçlar hiç fayda etmiyor.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Aycan Aydoğmuş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Parkinson hastalığı iyi bir muayene ve uygun ilaç tedavisi ile genellikle iyi cevap veren bir hastalıktır. Muayene olmanızı öneririm.

8 Mart 2017 19:30