DB
Soru Sahibi
17 Nisan 2017 18:32

Parantez Bacak

Merhabalar 17 yaşımdayım ve sağ dizimde içe dönüklük ve bacaklarımda genu varum problemi var. Fizik tedavide gösterdiğimde dizler arasında 4-5 cm boşluk vardı ve az da olsa var denilmişti ben bundan ameliyatla kurtulmak istiyorum. Nasıl bir ameliyatla kurtulabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Barış Kılınç
Ortopedi ve Travmatoloji

boğaçhan; ameliyat olmak senin için erken. operasyon düşünmek için 19 yaşını bitirip büyüme plağının kapanmasını bekle. sonra kesinlikle ortopedi uzmanına detaylı muayene olman gerekiyor. ona göre tedavi planlanmalı geçmiş olsun

29 Haziran 2017 14:51