TE
Soru Sahibi
11 Ekim 2015 17:14

Pankress Kanseri

Hocam daha önce size soru sormuştum Cevapı hemen verdiniz cok tesekkür ederim cevapınız için Son bir sorum daha olacaktır hocam. Kemoterapi görüyor ve ağrıları falan herşeyi kesildi sadece şuanda Kusmasi mevcuttur. Şeker hastası kendisi ayriyetten. Uzman bir doktorumuza sordugumuz zaman kendisi miğde bulantısını geçirmesi için ilaç verdi ve hiç bir faydası yok ilaçın uzman doktorumuza tekrar söledigimizde ise başka miğde bulantısını geçirecek ilaç yok dedi. Sizin önerdiginiz bir ilaç varmidir? Doktorumuz cok genc ve uzman olduğu için pek bilgisi belki olmaya bilir. Kemoterapi gördükden sonra 3 - 4 gündür devamlı istifar etmektedir. İstifarı gecirmek için herhangi bir öneriniz varmidir? Yanlış anlamayın hocam. Her zaman el elden üstün olduğunu düşündüğüm için soruyorum. Ne yapmamiz gerekiyor miğde bulantısını geçirmek için Şeker hastası kendisi. tesekkürler cevaplariniz için

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Oktay İrkörücü
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Mide bulantısı için bir kaç çeşit ilaç var. Bazen bunların bir tanesi yetmeyebilir. Bu durumu bir daha doktorunuz ile konuşun lütfen. Durumunuzu anlıyorum, umarım atlatabilirsiniz. Geçmiş olsun...

25 Ekim 2015 23:22