13 Şubat 2018 19:10

Pankreas ve kara ciğerde tümör var

Hocam babamın durumu cok kotü pankreas kara ciğerinde tümör var durumu gün gectikce dahada kütüye gidiyor kac doktora gösterdik oyalıyorlar bizi tek caremiz sizsiniz. Babam acılar icinde kıvranıyo lütfen bize yardım edin şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Oktay İrkörücü
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Öncelikle geçmiş olsun, Allah sabırlar versin. Babanızın pankreas kanseri mi yoksa karaciğer kanseri mi olduğunu yazdıklarınızdan tam olarak anlayamadim. Ama pankreas kanserinin karaciğer yayılımı olarak farz ederek cevap verirsem. Öncelikle bir tıbbi onkoloji uzmanı ile görüşmenizi öneririm. O gerekirse sizi bir Ağrı Polikliniği yada uzmanına yönlendirecektir. Cerrahi bir tedavi gerekirse tabiki Adana Şehir hastanesinde yardımcı olabiliriz. Geçmiş olsun

14 Şubat 2018 00:30