şv
Soru Sahibi
30 Ekim 2015 00:44

panik atak takıntı

merhabalar hocam oncelıkle bızlerı dınledıgınız ıcın cok tesekkur ederım hocam ben uzun suredır panık atak takıntı hastalıgı var hocam son gunlerde kalbımı takmısım kafama az hızlı atarsa panık yapıyom korkuyom kalbım nıye hızlı atıyor dıye takıntı yapıyom kac kez doktora gıttım bır sorun cıkmadı psıkolojık bı sorun buyuk ıhtımalle hocam ne yapabılırım cok saolun tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Cihangir Ersoy
Kalp Damar Cerrahisi

En kısa zamanda bır psıkatrı uzmanına gorunun.SAnıyorum sorununu cozecektır.Kolay gelsın...

23 Aralık 2015 15:51