gy
Soru Sahibi
28 Ocak 2013 19:01

pa

Merhaba dun gece herzamanki gibi uykuya daldim. Bir saat sonra uyandigimda migdem bulaniyordu ve kusmaktan korkan biriyim, soguk soguk terliyordum ve kasiklarim yaniyordu. Panik atak tedavisi gordum bir sure. Ars sira ksfam ve suratim karincalaniyor.Doktora gitmedim henuz sizce bu durumda kime gorunmeliyim.(pskiyatr.dahiliye.kardiyoloji) tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle bir dahiliye doktoruna gitmenizi arkasından gerekirse bir psikiyatriste muayene olmanızı öneririm

1 Şubat 2013 12:39