EB
Soru Sahibi
1 Mayıs 2015 01:34

özel soru

merhaba asiklovir 200 gr ve vectavir kullanıyorum 3 gündür , son halini fotoğrafladım , kuru ve sert bi tabaka haline geldi , sizce bu süreç normal mi iyileşme süreci böylemi oluyor merak ettim. vectavir sürmeye devam edebilirmiyim onuda sorucaktım . o sert tabaka haline gelen kısım geçicek mi ekstra bi krem kullanayım mı bepanten gibi acaba. teşekkürler. ( ilk halini de ekte yolladım )

1 cevap
Cevaplar (1)

gecikme için kusura bakmayın. bu gün artık kullandığınız kremleri bırakmış olduğunuzu tahmin ediyorum. bir hafta kadar da Bepanthene kullanabilirsiniz. Derinizi yumuşatır ve yenilenmesini hızlandırır.

11 Mayıs 2015 08:16