an
Soru Sahibi
9 Nisan 2014 11:24

özafagus atrezisi

iyi günler. kızım doğduğunda özafagus atrezisi ameliyatı oldu. şu an 4.5 aylık, ilaçlı film çekildi ve daralma ve reflü olmadığını söylediler. bende önceden kullandığım motilium ilacını bıraktım ama bu sefer ara sıra öksürük oluyo. bu ilacı kullanmaya devam etmemin bir sakıncası olur mu? ameliyattan sonra boğuk sesler çıkarma, öksürük şikayetleri vardı bu ilacı kullanmaya başlayınca düzelmişti. şimdide hafif öksürük olunca, tekrar ilk günlerdeki gibi olur diye tedirgin oluyorumda. ilginiz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Nurcan hanım, Ameliyat yapan doktora kontrole gitmeniz ve bu yakınmaları onunla paylaşmanız uygun olur. Belki yeniden tetkik etmek isteyebilirler.

15 Nisan 2014 10:30