mm
Soru Sahibi
28 Temmuz 2017 13:56

ortodonti ve profil bozuklugu

iyi günler sag üst köpek dişim gömülü ve dişlerimde o tarafa doğru kayma var bu da profilimde bozukluga sebep oluyor ortodontik tedavi ile profil bozuklugum düzelir mi bir de ortodonti tedavisi icin dis cekimi olmalı denildi 3 tane saglam disim cekilicek cekilmeden mumkun degil mi yada 20 lik dislerim cekilse olmaz mı

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Muharrem Şerif Erdoğan
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhbalar, Ortodontik tedavi ile profil düzelebilir, yalnız muayene yapmadan detaylı ve sağlıklı bi şekilde sizi bilgilendirmemiz maalesef mümkün olamamaktadır. Geçmiş olsun der, İyi günler dileriz

28 Temmuz 2017 14:00