GB
Soru Sahibi
18 Haziran 2017 11:00

Ordek hastaliklari

Yavru ordegim yuruyemiyor Ayak perdelerini açamıyor.bacakları kuvvetli.kırık yok gibi ama sürünerek haraket ediyor.yuzdurmek istedigimde suyun üstünde kalamıyor.yattığı yerde dinlenirken başını one doğru düşürüyor.iştahlı yemek yerken canlı ama sebebi nedir acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

Yuruyememesi onun ciddi bir sorunu anlamina gelir, veteriner hekim tarafindan muayene edilmesi gerekir. Sizin belirleyemediginiz bir kirik yada apse olabilir.

25 Haziran 2017 09:19