ÇE
Soru Sahibi
26 Temmuz 2014 16:50

on sevismede hemen sisiyor

Merhaba. 1994 dogumluyum ve bakireyim,bundan 1.5 2 sene once bartolin kistinden ameliyat olmustum.Sevgilimle sadece birlikte oldugumuzda( cinsel organ temasi hicbir zaman olmadi) bartolin kisti hemen kucuk bir sekilde sisiyor ve bir kac gun sonra tekrardan iniyor fakat kontrol ettigimde bastirdigimda icerisinde hala yuvarlak birsey oldugunu hissediyorum sizce tekrardan ameliyatlikbir durumum var mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Meral Tüzün
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kesesi alınmadı ise kanalın ucu tıkalı olduğundan şişenizin abse yapabilir tekrar ameliyat iyi bir şekilde olmanız gerekir

26 Temmuz 2014 21:42