EM
Soru Sahibi
28 Eylül 2017 22:16

On dislerim birbirne carpiyo

Merhaba dis etlerim iltahaplanmisti dis tasi temizligi yapildi bide curuk dislerime dolgu islemlerden sonra on dislerim daha once birbirine degdigini fark etmiyoken artik birbirne carpiyolar tedavi edilmesi gerekir mi ne yapmam lazim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Normalde ön dişlerimiz birbirine değecek şekilde konumlanmalıdır zaten. Çok rahatsız ediyorsa bu durum doktorunuza gidebilirsiniz, ufak tefek düzenlemelerle hallolacaktır. Geçmiş olsun.

29 Eylül 2017 13:31