vb
Soru Sahibi
13 Ağustos 2015 11:48

Omuz çıkığı

Hocam merhaba. Omuz çıkığı ameliyatı oldum. en az kaç seans fizik Tedavi almam gerekir. Başka bir ile gideceğim 15 sonra o ilde fizk tedavi alma şansım yok köyde öğretmen olduğum için. Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Fzt. Elif Uzun
Fizyoterapi

Merhabalar geçmiş olsun En az 15 gün fizik tedavi almanız gerekebilir Cerrahi operasyonunuzu yapm doktor bu konuyla ilgili sizi bilgilendirmiştir Fizik tedaviniz bittikten sonra da fizyoterapistinizin size evde yapmanız için verdiği egzersizleri en az 6 hafta boyunca düzenli yapmanız gerekmektedir. Aynı problemı tekrar yaşamamanız için bu çok Önemlidir

22 Ağustos 2015 13:36