ka
Soru Sahibi
7 Ocak 2016 11:24

Ömürlük ve çıkmadan en iyi implant markası

Merhaba hocam ben 16 yaşındayım ve 20 yaşına gelince bütün dişlerime implant yaptırmak istiyorum daha estetik bir görünüme kavuşmak için acaba doğru bir düşüncemi implantların ömrü varmıdır hocam birde implantlar düşermi doğal dişlerim gibi olmalarını istiyorum ömürlük ve çıkmadan olurlarmı hocam ve yemek felan yerken baskı uygulandığında hissedebilirmiyim doğal dişlerim gibi ve en iyi dayanıklı ve sağlam sorun çıkarmadan ömürlük kullanabileceğim bir implant markası türü varmı önerilerinizi bekliyorum fiyat önemli değil

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Emrah Soylu
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Yaşınızın genç olması nedeniyle bu şekilde bir tedaviyi size kesinlikle önermem. Eğer ilerleyen yaşlarınızda diş kayıpları yaşarsanız implantı düşünebilirsiniz. Geçmiş olsun

7 Ocak 2016 11:56