CG
Soru Sahibi
3 Aralık 2017 02:39

Omurga kırığı

Iyi geceler hocam iki yıl önce araç içi trafik kazası geçirdim kırıklar oluştu T5 T4 omurga da yükseklik kaybı var dengesizlik belimde kramp ve ağrılar var ne yapabilirim devlet hastanesine gittim ameliyat risk den dolayı onermedi

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Kenan Kıbıcı
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merhaba. T4 ve T5 kırığı genelde kürek kemikleri arasında yani sırtta ağrı yapar. Ağrınız burada mı? Yoksa daha aşağılarda belinizde mi? Bilgi verebilirseniz sevinirim. Sağlıklı günler dilerim...

3 Aralık 2017 22:36