DH
Soru Sahibi
17 Haziran 2018 02:45

Öksürürken nefes kesilmesi

Merhaba hocam yemek yerken göğsümün sol yanında daralma hissediyorum, öksürük başladı kuru bir öksürük o da yine göğsümün sol yanına baskı yapıyordu sonra öksürük nefesimi kesmeye başladı gün içinde gece yatarken öksurdukten sonra burnumdan nefes alirsam sorun olmuyor ama alamazsam sanki boğuluyormuş gibi hissediyorum bide bu uzun sürünce midem bi anda geyiriyor hocam sorun nedir sizce tomografi ve akciger filmi temiz demistiler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Eşref Araç
Dahiliye - İç Hastalıkları

Bir dahiliye uzmanına muayene olmanız gerekiyor. Yemek borunuz ve midenizle ilgili problem olabilir . Çok geçmiş olsun

17 Haziran 2018 11:45