GY
Soru Sahibi
2 Temmuz 2017 15:33

Öksürük nefes kesintisi

18 yaşında bir üniversite ogrencisiyim Çanakkale'de yaşıyorum 1 aydır öksürüğüm var göğüs hastalıkları doktoru astım başlangıcı ve bronşit dedi verdiği ilaçları kullanıyorum ama son 3-4 gündur oksurdugum anda çok büyük tıkanmalar yasiyorum kesinlikle nefes alıp veremiyorum bu durumlarda ne yapmaliyim? Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Gülden Paşaoğlu Karakış
Göğüs Hastalıkları , Alerji ve Göğüs Hastalıkları

Nefes acici inhaler vermiştir doktorunuz. Gerektikçe ilave kullanin ve kontrolü ihmal etmeyin Geçmiş olsun

14 Temmuz 2017 08:44