YA
Soru Sahibi
27 Şubat 2014 11:37

Oğlumun konuşması tam olrak anlaşılmıyor

Mrb hocam Oğlum 3.5 yaşında.Konuşmaya 3 yaşında başladı.Bilişsel olarak bir sorunu yok.Sorunumuz konuştuğu şeylerin tam olarak anlaşılamaması.Tabi bütün kelimeler için bunu söyleyemem.Bu durum ne zaman düzelir.Ne yapmamız gerekiyor.Lütfen yardımcı olun.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Oglunuzun konusmasini degerlendirmek icin once bir Dil ve Konusma Bozukluklari Uzmani'na gitmenizi oneririm. Kapsamli bir degerlendirmeden sonra oglunuzun ihtiyaclarina gore tavsiyeler verilecektir. Saygilarimla,

4 Mart 2014 07:44

Merhabalar, Oglunuzun konusmasini degerlendirmek icin once bir Dil ve Konusma Bozukluklari Uzmani'na gitmenizi oneririm. Kapsamli bir degerlendirmeden sonra oglunuzun ihtiyaclarina gore tavsiyeler verilecektir. Saygilarimla,

4 Mart 2014 07:46