YG
Soru Sahibi
24 Mayıs 2018 13:11

Oğlumun dişleri sarı

Merhabalar benim 19 aylık oglum var dişleri ilk çıktığında bembeyazdı smdi üst dişler oldukça sari ve kırıldı yarımlar suan alt dişler de yeni yeni sararmaya başladı ki bende doğuşta dış sarılığı vardı ben şuan 29 yaşındayım zirkonyum bütün dislerim Babamda ve kardesimdede var ırsi olabilirmi ama esimin tarafinda boyle bir problem yok tedavisi varmi lütfen yardım edin Oglumunda bu duruma düşmesini istemiyorrum?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Mutlu Elçin Yüksel
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba Gamze Hanım Yavrunuzda Beslenme çürüğü olduğunu düşünüyorum. Ağız bakımının çok iyi bir şekilde yapılması, mutlaka ve en kısa zamanda bir çocuk diş hekiminin görmesi gerekir.

27 Mayıs 2018 10:58