ES
Soru Sahibi
4 Mayıs 2015 21:06

Oğlumda son 8 ay içerisinde göğüs büyümesi

12 yaşında bir erkek çocuğum var 8 ay önce sol tibia kemiği kırıldı ve 5 ay boyunca kemik kaynayana kadar yatalak şekildeydi bu 5 ay içerisinde biraz göğüs büyümesi yaşadı yağdan olduğunu düşünüyoruz ama kendisi sağ göğüs ucuna bastırdığında altında bir fındık büyüklüğünde bir doku hissettiğini söylüyor ayrıca birazda meme uçları büyümüş sizce normalmidir ? Sonuçta çocuğum ergenlik çağında ona bunun normal olduğunu ve yağlanmadan olduğunu söylüyorum fakat kendisi bir doktora başvurmamız gerektiğini söyledi ve sitenizi keşfettim sorum dikkate alınması arz ederim çünkü bu oğluma göre cidden büyük bir sorun.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Bahsettiginiz sey buyuk ihtimalle meme tomurcuguna ait ve normal ancak yine de doktorun gorup muayene etmesi gerekir

5 Mayıs 2015 14:02