şm
Soru Sahibi
24 Ekim 2016 22:23

Oğlum diş çıkartmadım

İyi günler 10 aylık oğlum var 8 aylık doğdu her hangibi bir problem yok .En son 1 ay önce branşit olduğundan dolayı hastaneye götürdük ancak demir eksikliği olduğu söylendi ana sorun o değil ancak şu ana kadar hiç diş çıkartmadım.sizce sorun nedir .Korkulacak bir durum varmıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yonca Tabak
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Meryem hanım, henüz diş çıkartmayabilir. Her çocuk 6 aylık çıkartmaz. Şu an için sorun yok. Bir yaşına kadar çıkartmamış ise hipotiroidi yönünden araştırmak gerekir. Ancak bunun alerji ile veya bronşitle bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

25 Ekim 2016 11:00