ks
Soru Sahibi
2 Nisan 2015 10:28

oğlum çok çekimser bunun için nasıl bir yol izlemeliyim?

merhaba doktor bey vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim. benim 23 aylık bir oğlum var.evde bakıcımız var kreşte filan değil.dışarı çıktığımızda çok çekimser davranıyor eli ağzında sürekli etrafa yeni görüyormuş bi şekilde şaşkın şaşkın bakıyor.sürekli benim arkama saklanıyor bişey istediğinde benim elimden tutup benim yardım etmemi istiyor.elinden bişey alırsa diyelim birisi hemen ağlamaya başlıyor kendini savunamıyor bu rdurum beni çok endişelendiriyor.sizce geçici bir durum mudur yoksa psikolojik bir rahatsızlık mı bilgilendirirseniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

geçici bir durumda olabilir. Sİzden veya bakıcıdan kaynaklı bir durumda olabilir. Çocuktan önce siz ve bakıcıya görüşmem gerekir ki daha detaylı bilgi verebileyim. saygılarımla

27 Ağustos 2015 15:45