dc
Soru Sahibi
12 Aralık 2017 14:28

Nöroloji tat alma

merhaba, çok tuhaf bir sorunum var .birkaç nörolog gezdim ama hala çözülemedi. beynimin düzgün çalışması için devamlı olarak bir şeyin tadını almam gerekiyor yani ağzımda bir yiyecek bulundurmam. tat alamayınca beyin fonksiyonlarım bozuluyor, dilim ve damağım karıncalanıyor ve çok yorgun hissediyorum. yani sinirsel bir durum var. tat alma sinirlerim beynimin çalışmasını uyarıyor. böyle bir durum nörolojide var mıdır. psikiyatrim SSRI ilaçlarla çözebileceğini söyledi de. teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fethi İdiman
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Mutlaka bir psikkiyatr yardımı almanız gerekiyor. Geçmiş olsun der acil şifalar dilerim.

18 Aralık 2017 12:35