Ü
Soru Sahibi
19 Mart 2016 02:09

Ne yapayım

Merhaba *** *** ** tarihinde gebe olduğumu öğrendim istenmeyen bi gebelikti ve *** *** ** tarihinde kürtaj oldum. Kürtajdan sonra ilk adetim *** *** ** oldu kontrole gittim herhangi bir sorun olmadı.Pco hastasıyım ve tahlil sonuçlarında testesteron hormonun yüksek çıktı dokturum bana gynelle ve Androcur verdi dediği sekilde kullanmaya başladım. Gynelle kullanmaya *** *** ** tarihinde kullanmaya başladım ikinci ilacı aldığımda ilişkim oldu. İlacım bitti 7 aramda bugün son yinemi hamile kaldım dr me utancımdan ilaca başlayayım mı diye sorabildim ilişkiye girdigimi soyleyemedim oda ilaça başla dedi. Lütfen yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Esra Ayşin Tonguç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelik olduğunu sanmıyorum bence pco nedeniyle adet görememiş olabilirsiniz içiniz rahat etsin istiyorsanız test yapın

22 Mart 2016 10:53