dd
Soru Sahibi
5 Haziran 2014 14:11

Ne olabilir

Hocam merhaba Benim vajina iç dudağın arkaya doğru bittiği yerde sol tarafım sağ tarafa doğru daha sert ve şiş Ancak bu beze veya nohut gibi bişey değil Boyunca şiş Ağrım yok ancak bilhassa sol bacağıma yüklenince kas çekmesi gibi kendini hissettiriyor Ne olabilir yeri itibariyle bartholin kisti diye başlık açtım ancak belirtiler sanırım uymuyor Regl sonrası dra gözükeceğim ancak önden bilgi verirseniz çok sevinirim Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Dilek Küpelioğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba; Bu tür durumlarda görmeden anlatılanlara teşhis koymak oldukça zor.Sevgiler

5 Haziran 2014 14:14