ŞO
Soru Sahibi
27 Şubat 2014 08:50

nabız

Hocam günaydın: 9 yaşında oğlum var gataya derin nefes almasından dolayı götürdük tahliller yapıldı ekg,akciğer filmi,solunum testi,kan değerleri,ve tansiyona bakıldı. ekg bakan doktor nabzının düşük olduğunu söyledi ama bir tehlikesin olmadığını baş dönmesi,bulantı,halsizlik olursa doktora getirin dedi.Beni bir endişe aldı diğer değerler iyi dedi ne yapmam gerekir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Bu durumu bir çocuk kardiytoloji uzmanına danışmöanız uygun olur.

5 Mart 2014 11:29