DH
Soru Sahibi
2 Ocak 2018 21:05

muhabbet kuşum çok kötü durumda lütfen

Merhabalar benim erkek muhabbet kuşum sabah uyandığımda kanat çırparak kanatlarını ve kuyruğunu döktü yerinde durmadan sekiyordu kanadının kanadığını fark ettim veterinere götürdüm strese girdiğini söylediler pansuman yaptılar vitamin verdiler eve geldiğimde kanı durmuştu ama bu seferde sürekli kafasını sağa sola öne arkaya çevirmeye başladı ve hiç durmadan 11 saattir yapıyor yemini yerken bile yapıyor bu durumundan çok korkuyorum birşey daha farkettim pansuman yaparken kanadının altındaki tüyleri dökülmüş derisi gözüküyordu ne yapmam lazım hocam lütfen yardımcı olun teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, anlattığınız semptomlar new castle hastalığına benziyor ancak tam tanıyı veteriner hekim muayene ederek koymalı, antibiyotik ve vitaminle destek tedavinin doğru olarak uygulanması gerekir, geçmiş olsun

3 Ocak 2018 08:53