KS
Soru Sahibi
30 Temmuz 2015 21:45

Muhabbet Kuşu .. ÖNEMLİ VE ACİLLL

iyi günler, 7 yaş üzeri erkek bir muhabbet kuşumuz var. Geçen hafta tüy dökümüne girdi o zamandan beri ve özellikle son birkaç gündür çok durgun ve çok halsiz. 7 yıldır beslediğimiz için bütün hareketlerini çok iyi biliyoruz. Normalde çok hareketli ve oyuncu bir kuştur. İlk kez bu kadar durgun görüyoruz.İki ayağı üzerinde iki gözü kapalı bir şekilde duruyor sürekli, onun dışında da kafasını arkaya koyarak uyuyor. Dışkısının rengi koyu ve ishal gibi, sıvı kısmı sarı-yeşil rengi gibi leke bırakıyor düştüğü yere. Bugün kuşçudan avidiare aldım. NE yapmak gerekir? Tavsiyeleriniz çok önemli

1 cevap
Cevaplar (1)

Kuşçulardaki ilaçlar genellikle tuzlu su oluyor bilginiz olsun. Kuşunuzun problemi ishal değil soğuk algınlığı gibi duruyor bir kliniğe götürürseniz daha net bilgi alırsınız.İyi günler dilerim...

20 Ağustos 2015 08:36