yz
Soru Sahibi
19 Ağustos 2014 20:58

mrb hocam öncelikle ilginize teşekkür ederim .

2.5 yaşında bir kızım var sağlıklı bir problemi yok yanlız 3-4 gündür devam eden karın ağrısı şikayeti vardı doktora gittk ateşi var dı biraz ama hemn düştü boğazları kızarmış dediler ateş düşürücü ve antibiyotik verdi ama kızım hiç bir şekilde içmedi asıl sormak istediğim çok hareketli çocuk birden halsizleşti ve hareketsizleşti tekrar gittik kanında ve idralinde bir şey çıkmadı korkulacak bir sey yok dedi ama çocuk neden birden devamlı uyku moıdu gibi çok hareketsiz ve biz çok korkuyoruz hiç bir şey yemiyor sadece su içiyor ne yapmam gerekiyor ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kürşad Aydın
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Ateş ve karın ağrısı yapan neden bulunup tedavi edilmeli.. bunun için tekrar bir üniversite hastanesine başvurmanız uygun olur.

21 Ağustos 2014 00:42