KA
Soru Sahibi
7 Kasım 2017 18:21

Mr sonucum.Meslektaş kızına yardım

Merhabalar mr sonuç yorumu aşağıdadır.Bunu çektirme amacım epidurel Doğumda beynime kalbimden pıhtı attığı söylemdi.6 aydır KISA süreli sağ gözümde 3snlik görme kaybı çift görme ve göz titremesi yaşıyorum ve sorunuma net cevap alamıyorum-.bu MR A göre buna neden olan bir sürüm söz konusumudur.Her an olacak diye bebeğimi kucağıma alamaz oldum.Meslektaş kızıyım babamı 6ay önce kaybettim lütfen biri napmam gerektiğini söyleyebilir mi.Kullandığım ilaçlar arlec 25mg ve cleksan 0,04 gün aşırı. Sağ frontoparietalde sentrum semiovale-periventriküler lineer uzanımda, sağ frontal ve bilateral posterior parietal subkortikal beyaz cevherde milimetrik T2 ağırlıklı serilerde silik hiperintens posterior periventriküler kesimde laküner görünümde öncelikle mikroanjiopatik/vaskulitik sekel iskemik gliotik odakları düşündüren lezyonlar. ' Heriki lateral ventrikül trigonda solda daha belirgin basit koroid pleksus kistleri. ' Sol varyatif hipoplazik vertebral arter.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kerem Bıkmaz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merhaba Aslı hanım,Tek başına rapor değerlendirmesi uygun değil,klinik muayenesi ile filminizi değerlendirmem uygun olacaktır.Geçmiş olsun. WhatsApp Direk Hat:(*** *** ** numaradan bize ulaşabilirsiniz.

11 Kasım 2017 12:13