KE
Soru Sahibi
24 Şubat 2017 10:15

Mr sonucu..

Bugün mr sonucumu aldım fakat doktor bugün yoğun olduğundan sonuçlar'ı gösteremedim zaten ilaçlarımi vermişti sonuçlarda iyi gözüküyor gibi T1 SAGİTTAL T2 SAGİTTAL GR AKSİYEL T1 coronel alınan görüntülerde servikal lordoz normaldir Sonuç normal servikal spinal mr. Herşey sanırım iyi gözüküyor ? Ama takıntılı biriyim yine de içim rahat etmedi cevaplarsaniz mutlu olurum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon)

merhaba Elif hanım Sizin de dediğiniz gibi sonuç iyi görünüyor. geçmiş olsun

1 Mart 2017 09:34