vb
Soru Sahibi
14 Haziran 2015 13:46

minoxidil ile ilgili

Hocam öncelikle iyi günler. Ben 21 yaşındayım sakallarım yanak kısmı hariç sorunsuz çıkıyor yanağımda da tüylenme var ama sertleşmiyor ve canlı değil. Sakallarım da genel olarak canlı değil. Yanak bölgesindeki tüyleri sertleştirmek ve diğer bölgelerdeki sert sakallarımı canlandırmak için minoxidil adlı kullansam bir faydasını görür müyüm, tavsiye eder misiniz acaba ? Bir de herhangi bir yan etkisi var mıdır ? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA BARIŞ BEY MİNOKSİDİL KULLANIMININ BİR SAKINCASI YOK. İSTERSEN PRP, DERMAROLLER VEYA MEZOTERAPİ DE YAPILABİLİR.

15 Haziran 2015 11:04