BO
Soru Sahibi
8 Şubat 2016 16:53

mide ameliyati

Merhaba hocam ben 30 yasindayim 1.78 boyum var 130 kilodayim ne yaptimsa kilo veremiyorum mide ameliyati olmak istiyorum bunun maliyeti ne kadardir.bilgi verirseniz memnun olurum iyi gunler.

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

VKİ'niz 41 yani morbid obezite olarak değerlendirdiğimiz gruptasınız. Morbid obezite ameliyatı olarak ben gastrik bypass ameliyatı tercih ediyorum. Ameliyatı laparoskopik veya robotik yöntemle de yapabilirim. Ameliyat maliyeti *** *** ** TL arasında (SGK kapsamında). İyi günler, Prof.Dr. Abdulkadir Bedirli

11 Şubat 2016 12:11
BO
Soru Sahibi

Hocam sgk kapsaminda oldugu icin herhangi bir fark odeme yapacazmi?yoksa sgk haric bu fiyatmidir?

11 Şubat 2016 12:54
Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

SGK kapsamında Koru Hastanesi Laparoskopik gastrik bypass 8.400 TL, Robotik gastrik bypass *** *** ** TL SGK kapsamında Gazi Üniversitesi Laparoskopik gastrik bypass 5.000 TL, Robotik gastrik bypass *** *** ** TL Maalesef rakamlarla ben ilgilenmiyordum, ancak hastaların büyük bir kısmı öncelikle bunu öğrenmek istiyorlar. Ameliyat maliyetleri yukarıdaki şekildedir. İyi günler,

12 Şubat 2016 11:29