ÇY
Soru Sahibi
6 Eylül 2011 10:08

merhabalar dilek hanım; benim gözümde yaklaşık bir haftadır süregelen kanl

merhabalar dilek hanım; benim gözümde yaklaşık bir haftadır süregelen kanlanma var ve kaşıntı yapıyor.benim gözlerim sanırım hassaslıktan olacak zaten sürekli kızarıklık yapıp kaşıntı yapıyor arada ancak bu kez bir haftadır hiç geçmedi.kan damarlarım çok belirgin bi şekilde belli oluyor.doktora gitme durumum olmadığı için sizden yardım istiyorum.önerebileceğiniz bir göz damlası varmı?küçükken yine gittiğim göz doktoru bana eye visolu önermişti ve halada gözüm kızardığında ondan kullanırım işe yarıyordu taki bu kez oda işe yaramadı..saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Dilek Uzer
Göz Hastalıkları

Merhabalar , öncelikle geçmiş olsun ancak bu sit esadece danışma sitesi muayene etmediğim bir hast aiçin buradan ilaç önermem çok ciddi bir riskdir ,önemli birşeyiniz olmadığını umarak yinede doktora görünmenizi ve ona görr bir ilaç kullanmanızı öneririm , Dr.Dilek Uzer

6 Eylül 2011 10:57