BE
Soru Sahibi
30 Ekim 2015 14:49

merhaba yardımcı olabilirmisniz?

merhaba kızım 5 ay 6 günlük hala dönmüyor,eline bişey verdiğimizde yavaş yavaş ve bazen eli titreyerek uzanıp alabiliyor bazende uğraşmıyor bile...sadece anne sütüyle besleniyor ve 7 kilo 125 gram boyuıda 65cm normalmi birde size bişey sormak istiyorum spastik bebek işe ALLAH korusun bu zamana kadar olan gelişmesinde eksiklik yada göze çarpan bişey olurmuydu?Çok teşekkürler kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Barış Ekici
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Esin Hanım, Bebeğinizde hafif bir gelişimsel gerilik var. Toparlayacağını düşünüyorum fakat gerilik devam ederse çocuk nöroloji uzmanına başvurmanızı öneririm. www.cocukbeyingelisimi.com

30 Ekim 2015 16:23