BM
Soru Sahibi
17 Ağustos 2011 17:06

merhaba ; sol göz alt iç kapağındaki et şişmesi ile ilgili doktora gitim m

merhaba ; sol göz alt iç kapağındaki et şişmesi ile ilgili doktora gitim mr istedi çektirdim.sağ maksiler sinüste mukus retansiyon kisti mevcuttur yazıyor. orbital ile ilgili patoloji saptanmamıştır sinyal bulunmamıştır yazıyor.şimdi benim gözümün içindeki et sinüste mukus retansiyon kistinden dolayı çıkan bişeymidir.tedavisi varmıdır.çok kafama takıyorum.inşallah kötü birşey değildir.ben mr ilaçsız çektirdim ilaç vermek istemişlerdi yaptırmadım.mr sonucun dada olgunun kabul etmemesi nedeniyle inceleme kontrat madde verilmeden çekilmiştir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Dilek Uzer
Göz Hastalıkları

kulak burun boğaz hekimine gitmenizi önderirim , geçmiş olsun dr.dilek uzer

17 Ağustos 2011 20:03