15 Aralık 2015 18:08

merhaba hocam ilişki sonrasında penisim de içinde sinir kopması gibi birşey hissettim

merhaba hocam ilişki sonrasında penisimin içinde bir sinir koptu ve çekilmesini hissettim ve bundan önce kendi kendine uyanma olurken şimdi dokunmadıkça penisim hareket etmiyor 1 ay öncesi dediğim gibi gayet sıkıntısız dı ve sertleşmeye başlayınca da agrı oluyor önceden sabah ları ve olur olmaz durumlarda kendi kendine uyanıyordu şimdi ise acı vererek ve dokunursam zorla uyanıyor ve hisssettim ve içinde birşey koptu ve tessislerime kadar çekildi sertleşme oluyor ama dediğim gibi bir aya önce böyle herhengi bir sorunum yoktu hocam tedavisi varmı ultrasyonda böbrekler normal ve prostatbezi boyutları normaldir diye sonuçlandı ve kan idrar verdim prostat ve şeker bulgusu çıkmadı kan şekeri 120 glukoz biraz yüksek ama bundan olmayacağı yaşım 40 hocam şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Ümit Bey, Yurt dışında olduğum için maillerimi bu gün kontrol edebildim. Geç cevapladığım için kusura bakma Anlattığını konu ile ilgili olarak Penil doppler US ile değerlendirme yapmak gerekir. Mutlaka Bir üroloji uzmanı ile görüşmelisiniz. Yinede sorununuz çözülmezse ben sizi bekliyorum Yalnız gelmeden önce mutlaka sekreterimden randevu alın. Çünkü ben çok yoğun oluyorum Sekreter Tel: *** *** **, Bu arada www.yasarozgok.com dan da bilgi alabilirsiniz. Geçmiş olsun Prof Dr. Yaşar Özgök President of Joınt Turkish Board of Urology TÜYK Başkanı TRT Avaz Doktor Özgökle Sağlık.Program sunucusu

22 Aralık 2015 12:08