AA
Soru Sahibi
11 Ağustos 2011 13:26

Merhaba hastalığım sebordait dermatit listeye yazmadığım ilaçlarda var. 24

Merhaba hastalığım sebordait dermatit listeye yazmadığım ilaçlarda var. 24 yaşındayım uzun zamandır bu hastalıkla uğraşıyorum. Hastalığın ilerlediğini düşünmeye başladım artık sürekli burun ve burun kenarları kırmızı arada yanaklarımda da görülüyor. Bir haftayı baz alırsak 5 günü kızarık durumda.Saçımda, göğüs kısımda ve göbek bölgemde de bu kızarıklık var. Saçlarım döküldükten sonra artık bu kısımda kızarıklık olmuyor. Stres, hava koşulları hastalığı çok etkilediğini biliyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Sosyal hayatımı çok etkiliyor. Vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim. BIODERMA Sensibio DS Fooming Gel BIODERMA Sensibio DS Cream Advantan M Losyon M-Furo Krem DELODAY Itraspor Sedolin Aenus Tb Itraspor Prednol İmex Locoid Ketoral Elidel Krem Benzamycm Tetradox Sirex losyon Dmdoxul jel Roaccutane başladı (8ay sürdü tedavsi) Bepanttnee krem Bepanttnee pom Cleocin-T Azro 500 Azitro Deloday Cleocin-T Fito Krem Nibulen %1 krem Travocort Krem Roza Krem Ketoral Oceral Krem M-Furo

1 cevap
Cevaplar (1)

Kış aylarında retinoik asit tedavisi yapılabilir.

11 Ağustos 2011 14:46