AM
Soru Sahibi
26 Temmuz 2011 17:07

merhaba dr.ahmet bey benim sorum abdomen ultrasonografi incelemesinde her i

merhaba dr.ahmet bey benim sorum abdomen ultrasonografi incelemesinde her iki böbrek pelvi-kaliksiel yapılar belirginleşmiştir diyo. başka hepsi nomal teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Bazen eğer mesaje dolu iken yağ yapılırsa bu tip bir görüntü elde edilebilir.Tek başına bir anlam ifade etmez.Eğer taş tümör gibi beraberinde eşlik eden durumlarda olsaydı bir anlamı olurdu.

29 Temmuz 2011 10:12